Sprawdź, gdzie zamówić srebrną biżuterię, wejdź na www.bizutik.pl.

Jest z ludźmi od stuleci i mimo pojawienia się wielu nowatorskich wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także umożliwia oddanie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie często noszą panie oraz mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, iż jej używanie daje szansę uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować lub pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]