Chcesz nabyć kolczyki srebrne? Kliknij tu.

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów biżuterii materiał. Nie powinno to oczywiście dziwić, bo naprawdę ma sporo dobrych stron. Koszty jego zakupu są o wiele mniejsze niż żółtego kruszcu, a jest metalem szlachetnym, co oznacza, że nie koroduje i długo zachowuje swoje właściwości. Srebrne kolczyki są również cenione z uwagi na komfort ich noszenia – znacznie zmniejszają bowiem niebezpieczeństwo wystąpienia infekcji. Jako iż są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla poszukujących uniwersalnej oraz wytrzymałej biżuterii, dobrze napisać kilka zdań o tym, w jakich miejscach je kupować i jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – garść wskazówek

Wyobraźnia projektantów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – tak zwolennicy sprawdzonych pomysłów, jak i panie, które bardziej lubią eksperymentalne projekty. Przed kupnem konkretnych kolczyków warto zatem sprawdzić, co proponują nam różne sklepy. Trafionym wyjściem na pewno okaże się kupno w internecie – tym bardziej, jeśli zależy nam na znalezieniu niebanalnych projektów srebrnych kolczyków.

Srebrne kolczyki – jak o nie zadbać?

Mimo wielu zalet, srebro ma także wady. Najważniejsze jest to, że srebrne kolczyki po paru latach ciemnieją. Łatwo tego uniknąć często czyszcząc je specjalnymi środkami oraz przechowując w bezpiecznych pojemnikach. Nigdy nie wykorzystujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, bo mogą zniszczyć delikatny metal.