Kolczyki zamówisz na http://tinyurl.com/y937wvju.

Jednymi z najczęściej nabywanych przez Polki dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne i w jakich miejscach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najbardziej na czasie są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie często kupowane są długie dodatki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc wybierając je sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich wykonania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały jak nowe, należy dobrze je pielęgnować i na bieżąco eliminować wszelkie zabrudzenia. Powinno się wycierać je codziennie delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu preparaty mocno rysują delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne promocje. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.