Jeśli chcesz kupić biżuterię z koralem, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, to znak siły i bogactwa. Wiele osób twierdzi, iż kamień korala chroni przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini piękna, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś wyszukaną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej występuje w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Czy biżuteria z koralem wpływa na nasze zdrowie?

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego działanie redukujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie rodzinne, bez leków.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]