Pod tym adresem znajdziesz bezkonkurencyjną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie kupimy prawie wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa rzeczoznawcy

Kupno złotego łańcuszka, pierścionka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego wymiaru ewentualnie sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy jubilera. Pomoże on nam dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się z okazji ślubu, chrztu czy imienin.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także pełnią inne usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek bądź odpadł kryształek z kolczyka, jubiler błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na naszyjnik czy też pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zniszczoną lub zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]