Po więcej szczegółów o psychoterapii UK kliknij na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracyjna w zasadzie zanikła, lecz ciągle nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym kraju, rodzą mnóstwo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi nierzadko wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się także trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Odruchy te wyjątkowo ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje przekazane w czasie wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339