Dalsze informacje o baniaku na wino.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także idealna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]