Dalsze informacje o blasze na rąbek stojący.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czy warto je kupić? Przybliżamy blachy na rąbek oraz sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, gdyż znakomicie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Odporna na uszkodzenia oraz pięknie prezentująca się blacha na rąbek może być stosowana zarówno w współczesnych budowlach, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować szybko i dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, trwałe oraz bardzo dobrze pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego czy dworkowego).

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla zwykłych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod względem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą zapewniającą ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne czy opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają także zminimalizować wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec wprost od producenta.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08