Po więcej szczegółów o Dacia części zajrzyj tu.

Dacia to rumuński producent motoryzacyjny, który od początku istnienia współpracuje z francuską firmą Renault. W naszym kraju samochody tej marki wzbudzają spore zainteresowaniem klientów – zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, są przestronne, komfortowe, sprzedawane w rozsądnych cenach, a części Dacia można łatwo nabyć w wielu warsztatach samochodowych i sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Według raportów w 2018 roku najpopularniejszym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym roku kupiono około 10 tysięcy sztuk. Na kolejnej pozycji znajduje się Dacia Sandero z liczbą prawie 6,500 nabytych egzemplarzy. Kupujący ochoczo decydowali się też model Logan.

Elektryka, układ wydechowy – te części Dacia kiedyś wymienisz

Wedle opinii posiadaczy aut firmy Dacia, uszkodzeniom stosunkowo szybko ulegają elementy takie jak np. światła, układ wydechowy, elektryka, jak również elektronika, jednak jest to naturalne przy częstej eksploatacji samochodu. Szczęśliwie najczęściej ulegające usterkom części Dacia można nabyć w bogato zaopatrzonych sklepach online, w których dostępne są zarówno części nadwozia, układu wydechowego, jak i akcesoria wewnętrzne aut. Za sprawą szerokiej oferty sklepów można bez problemu zadbać o każdą, również tak drobną część naszego auta jak tulejki drążka zmiany biegów czy uszczelki.

Wyposaż się w części Dacia w sklepach internetowych

Z jakiej przyczyny opłaca się kupić części Dacia w sklepie internetowym? Głównie z uwagi na ogromny wybór elementów eksploatacyjnych, a także rozsądne ceny. Z asortymentu sklepów internetowych częstokroć korzystają nie tylko profesjonalni mechanicy samochodowi szukający części dla klientów, ale także klienci indywidualni.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]