Szukasz drukarek 3D? Odwiedź tę stronę.

W ofercie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia. Wyliczono, że stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można prawie o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją oraz prostą obsługą. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można wydrukować identyczne prototypy, co jest niezmiernie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w przeróżnych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest precyzyjny i solidny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]