Zobacz, gdzie kupić bluzy sportowe.

Każdy kto systematycznie trenuje zapewne dobrze wie, że tylko dobra odzież sportowa pozwala na taką aktywność w zupełnym komforcie. Szukając stroju do ćwiczeń, szczególnie tych na świeżym powietrzu, jak piłka nożna, bieganie czy jazda na rowerze, pamiętajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy sportowe – komfort i efektywne odparowanie wody

Bluzy w wersji z kapturem, suwakiem oraz bez od lat są już standardowym elementem powszedniego ubioru. Nie dziwią nawet w miejscach pracy, gdzie dotychczas obowiązywał rygorystyczny dress code. Bluzy uważane są za odzież typu casual, gdyż są komfortowe i nie ograniczają ruchów, a zastosowanie w nich ciepłych tkanin powoduje, że to idealne odzienie wierzchnie na jesień i wiosnę. Bluzy sportowe, aczkolwiek mają podobny fason, pod wieloma cechami różnią się od bluz casual. Te ostatnie w większości wypadków szyte są ze stuprocentowej bawełny albo bawełny z niewielkim dodatkiem m.in. elastyny. Bluzy sportowe natomiast nierzadko produkowane są w całości z poliestru. Jest to nadzwyczaj wytrzymały materiał, który nie ulega zbyt szybko rozciąganiu i wolniej się przecierać. To dlatego jest perfekcyjny do produkcji odzieży sportowej, która musi być wytrzymała na znaczne przeciążenia oddziałujące na nią w czasie intensywnych ćwiczeń. Poza tym poliester skutecznie odprowadza wilgoć, wobec tego ćwiczący nie spędza kilku godzin w mokrej od potu odzieży.

Bluzy sportowe kupuj w sklepach współpracujących z najlepszymi markami

Kupujmy głównie ubrania od uznanych producentów. Oczywiście, musimy wtedy być gotowym na wyższą cenę zakupu takiej bluzy, jednak w zamian dostajemy wysokiej klasy wyrób z wytrzymałych materiałów, który zapewne będziemy używać przez dłuższy okres. Jeśli jakiś typ bluzy sportowej ma konkretne przeznaczenie, nie jest wskazane ubierać zamiast niej zwyczajnej odzieży, na przykład bluzy bramkarskie posiadają specjalne protektory na łokciach, które ochraniają bramkarza podczas parad, natomiast bluzy dla biegaczy posiadają wysoki kołnierz, który osłania przed wiatrem. Żeby być pewnym, że kupujemy oryginalne ubranie, kupujmy w sklepach firmowych lub prowadzonych przez autoryzowanych dystrybutorów, które oferują szeroki asortyment bluz sportowych damskich, męskich i dla dzieci.

Nasze dane kontaktowe:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]