Chcesz kupić etykiety na butelki? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na imieniny, wesele bądź Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako niecodzienny podarunek od nowożeńców

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale też coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w wartościową pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o imionach Państwa Młodych, podziękowanie za obecność bądź miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych wzorach i kolorystyce, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj swoje przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli przetwarzasz swoje nalewki, soki czy wina, a później dajesz je rodzinie czy też kolegom przy przeróżnych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne typowej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając kolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]