Jeśli chcesz kupić kontenery, skieruj się na ten adres.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy częstokroć używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]