Jeśli chcesz zamówić listwy podłogowe, powinieneś odwiedzić ten adres.

Z pozoru są niewiele znaczącym elementem, jednak ich charakter może bardzo wpłynąć na wystrój wnętrza. Listwy podłogowe, bo o nich właśnie mowa, to elementy pełniące funkcje zarówno dekoracyjne, jak i praktyczne. Nie tylko zasłaniają szczelinę dylatacyjną, ale także umożliwiają schludne poprowadzenie przewodów i ochraniają najniższe partie ściany przed ubrudzeniem i uszkodzeniem, co jest ważne przede wszystkim w pomieszczeniach, w których poruszamy się w butach. To z pewnością wystarczający argument, by nie lekceważyć ich doboru i starannie przemyśleć decyzję o kupnie konkretnego modelu.

Listwy drewniane i ich imitacje z MDF lub PVC

Drewno to surowiec wszechstronny, który sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrzach. W szczególności dobrze zdaje egzamin jednak w tych drugich, gdzie akcentuje charakter mieszkania i świetnie komponuje się z eleganckimi dodatkami czy meblami – przede wszystkim, jeśli mówimy o listwach drewnianych z ozdobnymi żłobieniami. Dla klientów z niewielkim budżetem rozsądnym wyborem będą natomiast listwy podłogowe wykonane z PVC albo MDF, które imitują te wyprodukowane z drewna, w tym także z gatunków egzotycznych.

Nowoczesna listwa podłogowa

W pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu warto zamontować minimalistyczne, geometryczne listwy. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych modeli, także i one mogą być wytworzone zarówno z różnych tworzyw, jak i z drewna. Dzisiejsze listwy podłogowe charakteryzują się prostą linią i stonowaną kolorystyką – zazwyczaj w odcieniach beżu, bieli lub szarości, choć dostępne są nawet listwy fioletowe czy czerwone. Listwa podłogowa może mieć też nietypowy kolor, pod warunkiem, że kupimy ją w wersji białej i sami pomalujemy dowolną farbą.

Nasze dane kontaktowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]