Dowiedz się więcej o odświeżaczach powietrza na https://verdeavis.pl/wyposazenie/odswiezacze-powietrza.html.

Na to, jak nasz dom będzie oceniany przez odwiedzających go gości, oddziałuje nie tylko jego wygląd. Jednakowo istotny jest zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu absolutnego porządku, nie uda nam się wyeliminować z mieszkania wszystkich przyczyn nieprzyjemnych woni. Mogą one pochodzić z łazienki, kuchni, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą ukryć krępujące zapachy, a nawet kompletnie je usunąć, jest naprawdę szeroki. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie odświeżaczy powietrza.

Profesjonalne neutralizatory zapachu – koncentraty oraz wkłady do muszli

Neutralizatory zapachu mają przeróżne formy, dzięki czemu bez problemu dobierzemy je do naszych wymogów. Bardzo popularna postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Trzeba rozrzedzić go wodą w odpowiedniej proporcji, a potem przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w danym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza mają też inne formy – między innymi specjalnych kostek do pisuaru lub muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się po ujawnieniu odpowiedniego stężenia niektórych substancji lub we wskazanych porach.

Odświeżacze powietrza – dla placówek publicznych

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do środków stworzonych z myślą o wykorzystaniu domowym, są przeznaczone do innych zastosowań. Podstawową kategorię ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w porządkowanych toaletach i innych pomieszczeniach usunąć nieprzyjemne nuty. Odświeżacze powietrza są także wykorzystywane przez inne firmy – na przykład stacje benzynowe, kluby lub restauracje, jak również placówki takie jak żłobki i urzędy oraz pozostałe podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie toalety.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]