Znajdź okiennice wewnętrzne na https://skyshutters.pl.

Projektując aranżację wnętrza, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. W większości wypadków wybiera się klasyczne aranżacje, a więc zasłony oraz firany, które nieraz łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjne typu shutters.

Na okna, ale również na drzwi szafy – zastosowanie shuttersów

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można łatwo je ułożyć w dowolnej pozycji, w zależności od zachcianek mieszkańców. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, jak również PCV. Shuttersy zakłada się głównie na oknach, aczkolwiek rewelacyjnie sprawdzają się też na drzwiach oraz w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w naszych domach wykorzystuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale każdy z nas na pewno w kinie bądź w telewizji, gdyż tego typu okiennice są często wykorzystywane na terenach z gorącym klimatem, a więc w Australii oraz USA.

Czy warto postawić na okiennice ozdobne shutters?

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko świetnie się prezentują, ale mają też praktyczne zastosowanie. Dzięki nim można pasywnie kontrolować użycie energii słonecznej: latem powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zapobiegać utracie ciepłego powietrza. Shuttersy wspaniale komponują się z różnymi stylami wnętrz i da się je zainstalować je na większości okien. Produkuje i montuje się je na zlecenie, co powoduje, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom bardzo atrakcyjny wygląd, a więc podwyższają wartość posesji. Należy też podkreślić, że shuttersy są regulowane bez pomocy linek, co właściciele psotnych zwierzaków czy rodzice małych dzieci, które zerwać sterczące żyłki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]