Zamów mini przyłbicę.

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie kraje, kompletnie przeistoczyła nasze życie oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają konieczność stosowania określonych środków, które mają chronić nas przed realnym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do supermarketu czy restauracji, gdzie zazwyczaj obracamy się w większym gronie ludzi, powinniśmy bezwzględnie zakładać na nos i usta maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli mamy problemy z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa – lekka i wytrzymała

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z bawełny za niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc zakrywa usta oraz nos, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi atutami są komfort, solidność oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (nawet 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla ludzi w podeszłym wieku i astmatyków

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby mające trudności z oddychaniem, w podeszłym wieku czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne podczas pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co z pewnością uznają za atut najmłodsi użytkownicy.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]