Jeśli szukasz lonży dla konia, koniecznie odwiedź tę stronę.

Lonża to sprzęt niezwykle często wykorzystywany w czasie lekcji jazdy konnej oraz treningów. Jakie lonże jeździeckie są obecne na rynku? Z czego są wykonywane te akcesoria i gdzie rekomenduje się je kupować?

Typy oraz funkcja lonży dla konia

Lonża dla konia to właściwie długa lina, najczęściej mająca 5-8 metrów, na której prowadzony jest koń w czasie lekcji jazdy i treningu umiejętności związanych z łapaniem strzemion, trzymaniem wodzy, dosiadaniem, jak również utrzymywaniem balansu w siodle. Zwierzę jest prowadzone po zarysie okręgu, natomiast lonża używana jest do nadzorowania reakcji konia. Sprzęt ten wykorzystują również cyrkowcy oraz woltyżerzy do doskonalenia technik i asekuracji przeprowadzanych akrobacji. Lonża jest oprócz tego pomocna przy hipoterapii. Lonża jeździecka może również być wykorzystywana podczas treningu bez dżokeja – w takim przypadku używana jest do treningu młodych zwierząt i zagwarantowania im odpowiedniej porcji aktywności.

Lonża jeździecka – gdzie kupić asortyment od renomowanych marek?

Obfite spektrum przyrządów jeździeckich znajdziesz w dobrze wyposażonych sklepach online, które sprzedają profesjonalny oprzyrządowanie w dobrych cenach. Posiadają one lonże dla konia znanych firm – m.in. Waldhausen, Imperial Riding czy Kerbl. Chciałbyś kupić lonżę w różowym, turkusowymalbo zielonym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade daje ogromny wybór produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych miłośników koni. W sklepie oferowane są artykuły wytworzone m.in. z nylonu. Lonże wyposażone są w obrotowy karabińczyk, a delikatny materiał jest przyjemny w dotyku.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]