Zobacz, gdzie zamówić słój z kranem.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]