Jeśli chcesz kupić akcesoria motocyklowe w Krakowie, koniecznie wejdź na https://www.legato-motocykle.pl/pol_m_Akcesoria-motocyklowe-151.html.

Podróż jednośladem to przyjemność sama w sobie. Są metody na to, żeby jazda na na motorze zapewniała znacznie więcej uciechy, a równocześnie była bezpieczniejsza oraz zdecydowanie bardziej komfortowa. Sprawią to dodatkowe akcesoria, w które każdy motocyklista powinien zaopatrzyć swój motor. Asortyment takich akcesoriów motocyklowych jest duży i obejmuje produkty, w których najistotniejsza jest funkcjonalność, jak i gadżety, które poprawią wygląd maszyny. Omawiamy kilka najciekawszych oraz ogromnie praktycznych.

Akcesoria motocyklowe – deflektory przekierują nurt powietrza w górę

Im większą rozwijamy prędkość, tym większy i silniejszy nurt powietrza naciera na sylwetkę motocyklisty. Łączy się to wieloma uciążliwościami. Mocny podmuch wiatru sprawia, iż intensywniej czujemy mróz. Rozpędzone powietrze zwiększa również poziom hałasu docierający do kierowcy oraz powoduje, iż na szybie kasku roztrzaskują się owady, co znacznie zawęża widoczność. Można jednakże zapobiec tym problemom instalując owiewkę, która przekieruje pęd powietrza w inną stroną.

Pozostałe użyteczne akcesoria motocyklowe

Praktyczny uchwyt dla pasażera

Kierowcy chętnie oferujący innym wspólną jazdę muszą zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo i wygodę. W takim wypadku niezbędny jest dodatkowy uchwyt dla pasażera gwarantujący mu większą stabilność.

Tank pady i crash pady

Podróż na motorze niestety nierozerwalnie związana jest z groźbą upadku. Spokojny i odpowiedzialny styl jazdy dalece redukuje to niebezpieczeństwo, jednak go w pełni nie usuwa. Abstrahując od ochrony samego kierowcy, wypada zadbać też o zabezpieczenie motocykla. Tutaj pomogą tank pady oraz crash pady, innymi słowy drobne moduły, które można zamocować na różnych elementach motocykla (m.in. do ramy bądź na zbiorniku paliwa). Wchłaniają one znaczną część energii podczas upadku i zapobiegają ewentualnym zarysowaniom lakieru.

Nasze dane kontaktowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]