Więcej na temat shuttersów w salonie na skyshutters.pl.

Shutters, innymi słowy dekoracyjne okiennice wewnętrzne, kojarzą się na ogół z wystrojem wnętrz w stylu południowoamerykańskim i afrykańskim. Tymczasem ten element zabezpieczenia okiennic można wykorzystać również w polskich domach – jest to bardzo wytrzymałe, a przy tym wyśmienicie wyglądające rozwiązanie, które w szeregu przypadków zda egzamin lepiej niż modne obecnie żaluzje.

Shuttersy w salonie – zauważalnie zwiększają estetykę pokoju

Shuttersy w salonie czy w pokoju dziennym, wypełniają dwie funkcje – praktyczną oraz dekoracyjną. Shuttersy dostrzegalnie podnoszą estetykę pomieszczenia. Ich lamele są masywniejsze, co sprawia, iż rewelacyjnie wyglądają na większości okien. Kwestia estetyki jest arcyważna, gdyż to w salonie podejmuje się gości oraz przebywa się w nim większą część dnia. Z tej przyczyny trzeba zatroszczyć się, by to pomieszczenie było nie tylko reprezentacyjne, ale także komfortowe. Opcja zmiany stopnia ułożenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości promieni słonecznych przenikających do wnętrza, co umożliwia np. kompletne jego przyciemnienie, kiedy pragniemy obejrzeć serial, lub jego przyjemne ściemnienie, kiedy chcemy stworzyć romantyczny półmrok w pokoju.

Shuttersy w sypialni – doskonała osłona przed hałasem

Opcja kontroli przenikania promieni słonecznych do wnętrza jest zdecydowanie najważniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni sprawdzą się jednak także z innej przyczyny – za ich sprawą można efektywnie regulować temperaturę wnętrza, która w sporej mierze oddziałuje na nasz zdrowy sen. Z pomocą okiennic shuttersów w trakcie zimy przez dłuższy czas zatrzymamy w sypialni ciepło, natomiast latem łatwiej jest utrzymać w niej chłód. Poza tym shuttersy lepiej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to także świetne rozwiązanie dla osób chorych na alergie. Na ich lamelach osiada się mniej cząsteczek kurzu aniżeli w zagięciach zasłon, a ich pielęgnacja jest bardzo łatwa i trwa zaledwie parę minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy rewelacyjnie sprawdzą się też w kuchni, w łazience czy w pokoju dziecięcym.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]