Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz środki do czyszczenia elewacji.

W ostatnim czasie problem wandalizmów na murach i elewacjach budynków bardzo się nasilił. Najczęściej mają one postać napisów wykonanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest zerowa, oprócz tego często hasła te niosą treści rasistowskie bądź obcesowe. Nic zatem dziwnego, iż właściciele lub administratorzy budynków robią wszystko, by usunąć je z murów. W tym celu zwykle postanawiają ponowne pomalować ścianę – to jednakże pochłania mnóstwo pracy i jest całkiem kosztowne. Inną opcją jest użycie środka do czyszczenia elewacji.

Działanie środka do usuwania farby olejnej?

Działanie tychże preparatów opiera się na czynnikach aktywnych rozpuszczających składniki popularnych farb – przede wszystkim różnego rodzaju żywice. Ich specyficzna kompozycja sprawia, iż środki tego typu umożliwiają oczyszczanie nawet bardzo porowatych powierzchni. Dobre środki do usuwania farb nie zawierają rozpuszczalników (np. toluenu), które są szkodliwe dla środowiska oraz ludzi. Użycie środka do usuwania farby olejnej polega na naniesieniu go na ścianę obiektu – w tym celu należy skorzystać z wałka lub dużego pędzla. Po co najmniej 60 minutach preparat należy spłukać wodą albo usunąć myjką ciśnieniową.

Kto powinien wybrać środki do czyszczenia elewacji?

Środki do czyszczenia elewacji powinny być na wyposażeniu wszelkich firm sprzątających, które pracują na rzecz wspólnot mieszkaniowych, bo to głównie elewacje niestrzeżonych budynków są narażone na działania wandali. Niewielkie opakowanie środka okaże się przydatny również właścicielom firm, sklepików czy domów jednorodzinnych. Nabycie środka do czyszczenia elewacji to w porównaniu z koniecznością pomalowania ścian na nowo duża oszczędność – zarówno jeśli idzie o czas potrzebny do zrealizowania tej pracy, jak i koszty kupna farby.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]