Na http://bit.ly/2MdcyWk znajdziesz więcej informacji o Renault części.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]