Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie istnieć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to również branża, w której rewelacyjnie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój smakowity, zdrowy bądź autorski wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, aby wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w słoje i butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików i butelek najlepiej od krajowego hurtownika

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, oliwę lub pasty warzywne, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach zwykle można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików oraz butelek. Dzięki temu również dostanie opakowania szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co znajduje się w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do rozlewania wina, piwa bądź soków) i słoiki. Dostarczane są one do klienta na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1700, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoików i butelek w hurcie można też kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]