Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora pojemność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]