Dowiedz się więcej o ofercie dostawcy serwonapędów na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników DC oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C, narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]