Więcej szczegółów o ładnych miejscach w Małopolsce uzyskasz tutaj.

Chociaż Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem nieraz ciężko znaleźć coś dla siebie w gąszczu wiadomości o godnych zobaczenia zabytkach i bieżących wydarzeniach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj stronę opracowaną specjalnie dla turystów

Żeby przybliżyć zainteresowanym atrakcje turystyczne tego regionu, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, jak też o ekspozycjach i eventach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Turyści organizujący przyjazd do Małopolski już na głównej stronie spostrzegą mapkę, na której szybko odnajdą galerie i zabytki, Centra Informacji Turystycznej oraz hotele, pensjonaty i schroniska młodzieżowe zlokalizowane w miastach województwa. Strona ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach pojazdów i parkingach. Dodatkowo dla tych, którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował wirtualne spacery pokazujące między innymi regiony agroturystyczne, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz czar parków krajobrazowych i narodowych.

Strona o najciekawszych miejscach w Małopolsce z myślą o zagranicznych podróżników

Serwis visitmalopolska.pl nie zapomina również o przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz innych tatrzańskich miejscowości. Informacje zawarte na portalu publikowane są więc w języku angielskim, ale także w między innymi w języku włoskim, słowackim oraz niemieckim, francuskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu wykaz konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego. Nadzwyczaj pomocna dla cudzoziemców może być też podstrona Rozmówki, gdzie poznają podstawowe wyrażenia i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie wczasów naszym kraju.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego