Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również porady profesjonalistów, które pozwolą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]