Tutaj znajdziesz aktualną ofertę kursu Blender 3D.

Świat rysunku nieustająco się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod preferując tworzenie swoich prac tylko cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili wielkich wydatków – każdy może przecież ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który zarazem jest w pełni bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego pedagoga

Korzystanie z dowolnej aplikacji można opanować na własną rękę, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko bywa niesłychanie irytujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie osobom, które dopiero poznają program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie różnorodnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta pokazując elementy, które należy dopracowac oraz sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w niewielkich zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i docenianą szczególnie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Znajomość oprogramowania Blender 3D otwiera więc niemało nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy chcą spróbować nowych form ekspresji bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]