Masz problem z przygotowaniem projektów domów z bali? Zleć to profesjonalistom.

Drewniana architektura przez lata była wypierana przez domy betonowe. Obecnie na szczęście zauważyć możemy fakt, iż zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Rzecz jasna nie jest tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo atutów. Najistotniejszym jest z pewnością wygląd – pasują zarówno do miejskiej, jak i wiejskiej zabudowy. Istotne jest też to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, bowiem są wykonywane tylko z odnawialnych materiałów. Drewno może również pochłaniać promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i filtrować powietrze, a to powoduje, że ich lokatorzy wydajniej sypiają oraz dbają o swoje płuca.

Projekty domów góralskich i nie tylko

Najczęściej spotykanym typem domów drewnianych są rzecz jasna budynki przypominające tatrzańską zabudowę. Nierzadko budowane są z bali, a sposób ich wykończenia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna znajdziemy także projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym stylu. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne style – między innymi części murowane. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, kiedy zamierzamy wznieść je poza Tatrami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać architekta?

Nie zapominajmy, że na komfort mieszkania w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, w myśl którego został wybudowany. Z tego powodu stawiając na takie rozwiązanie, dobrze sprawdzić dotychczasowe realizacje twórcy i dowiedzieć się, co sądzą o nim wcześniejsi klienci. Istotne jest, aby w jego portfolio było wiele projektów domów góralskich – przez to zyskamy gwarancję, że nasze zamówienie będzie odpowiednio wykonane i spełni nasze potrzeby. Przy wyborze warto również dowiedzieć się, czy architekt działa z firmą, która wzniesie obiekt – dzięki temu wszystko przebiegnie prędzej.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]