Jeśli szukasz podpór Peri, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y3evws6v.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. Jak się je stosuje? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich funkcja

Wśród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy typ stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą funkcję pełnią również stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w rozmaitych sytuacjach. Zwykle na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, są też łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, jak również części wykonywane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się prekursorskimi rozwiązaniami, znakomitą jakością oraz przemyślaną strukturą. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w trudnych warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]