Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Nowoczesna budowa powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale są także komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w zimie? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – niższe koszty

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Ludzie coraz częściej decydują się na postawienie takich posiadłości, gdyż mają one wiele zalet. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane zyskują coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie różne światy. Domy drewniane całoroczne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym elementom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – bezpieczny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby zmagające się z alergiami czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem są cienkie ściany, co gwarantuje dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można budować również w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem betonowania. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]