Więcej informacji o ofercie wypożyczalni szalunków na abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, jednak spotyka się też konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy również tworzyw sztucznych. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają wypracowanie wymaganych efektów. Jednak ze względu na spore koszty nie zawsze ekipy budowlane mają własne szalunki. Kiedy będą potrzebne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Kupno własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, warto rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić również o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować spore wydatki.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na usługi firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, że szalunki będą solidne i praktyczne. Bardzo ważna okaże się również obsługa korzystającego z usługi – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest termin startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W przypadku wahania się warto natomiast wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa mówią dotychczasowi klienci.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]