Szukasz więcej wiadomości o górskich wyprawach? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na www.exploruj.pl.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym rzetelnie opracowane i bezpieczne wycieczki w gronie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o szerokich umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie zrealizować pragnienia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali na wylot charakter górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]