Pod tym linkiem odnajdziesz korzystną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków.

Dzieci uwielbiają asystować nam w gotowaniu – przystrajać ciastka czy wybierać i podawać składniki. Chcesz wykorzystać fascynację swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie kursu dzieci nie tylko zdobywają praktyczne umiejętności, ale , co najważniejsze, kształtują swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności. A po prostu kapitalnie się bawią. Komponowanie ulubionych smaków, wybieranie i mieszanie składników oraz opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – całość sprawia, iż dzieci z entuzjazmem gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również zasady, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co niewątpliwie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach uczestniczą także rodzice, dlatego jest to znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem posmakować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Spotkania prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. W czasie kursu uczestnicy przygotowują danie główne i deser. Mali adepci sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przyrządzić apetyczny makaron na słono lub słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W czasie kursu grupa przygotowuje również przepyszną deser – mus z lodami i kruchym ciastem. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to wspaniała metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych dań niesie dzieciakom dużo szczęścia. Nawet najbardziej nieposłuszny maluch będzie z pasją uczestniczył w przystrajaniu deseru lub przyrządzaniu znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę i doskonały kontakt z maluchami.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]