Dowiedz się więcej o loftowych meblach na https://stfurniture.com/sklep/.

Domy i styl, w jakim je urządzamy, może sporo zakomunikować o naszej ulubionej estetyce, osobowościjak również o tym, jak pojmujemy wygodę. Wielu osób już nie zadowala oferta wszechobecnych meblarskich sieciówek, w których można się zaopatrzyć w meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy sztuk, jednakowe dla polskich nabywców, jak i tych z pozostałych krajów Europy. Wskutek tego poszukujemy mebli, które nie tylko będą uzewnętrzniać nasz indywidualizm, ale też będą w pełni ergonomiczne. To oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Studio Swallow’s Tail Furniture – producent mebli personalizowanych

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od prawie 10 lat i tworzy ją dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim praktyką zawodową. Aczkolwiek wyjątkowe meble proponowane przez studio STF to owoc skrupulatnej pracy pokaźnego teamu pracowników, składającego się z wykwalifikowanych rzemieślników, konstruktorów oraz technologów. Firma Swallow’s Tail z niezwykłą drobiazgowością podchodzi do procesu produkcji nowych linii produktów, przeznaczając każdemu z etapów – od początkowego pomysłu, przez projekt konstrukcji, aż po dobór drewna najwyższej jakości – maksimum uwagi. To wyjątkowe dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego produktu sprawia, iż meble studia STF wyróżniają się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest więc zaskoczeniem, że projekty studia STF uhonorowano niemałą ilością wyróżnień branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (m.in. w Łodzi, w Paryżu oraz we Frankfurcie).

Gdzie znaleźć rzemieślnicze meble z litego drewna studia STF?

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, również designerskie meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony www marki. Prócz funkcjonalnych stolików kawowych, biurek i stołów do kuchni, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, ławki oraz komody, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy luster i świeczniki). Co istotne, płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Designerskie meble studia STF można nabyć również w salonach meblowych na terenie całej Polski (np. w Warszawie, w Katowicach bądź we Wrocławiu) oraz w Europie (między innymi w Wielkiej Brytanii bądź w Niemczech).

Nasze dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]