Urządzając wnętrza, czy to w nowym domu czy po odświeżeniu mieszkania, dążymy do tego, by zorganizować jego przestrzeń nowocześnie oraz funkcjonalnie. Zarazem chcemy, aby pomieszczenia pokazywały naszą indywidualność, a to niekiedy nie jest możliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli wytwarzane na masową skalę przez znanych producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest znacznie szerszy aniżeli się wydaje. Polacy również mogą się pochwalić wyjątkowymi, stylowymi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti – trwałe i szykowne

Noti to producent mebli, który działa na krajowym rynku już od przeszło 15 lat i od początku skupia się na tym, żeby projektowane przez niego meble były proste, komfortowe, a jednocześnie szykowne i, co najistotniejsze, żeby cechowały się wytrzymałością. Marka kooperuje z najlepszymi polskimi designerami, kreującymi swoje wzory z pasją, starając się, aby maksymalnie spełniały one pragnienia użytkownika. Ważną zaletą mebli Noti jest to, iż świetnie pasują zarówno do przestrzeni firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o ekologię, między innymi poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – projektując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące oryginalną interpretację postrzegania klasycznych mebli, jak np. siedziska z linii Rollo czy Termo bądź sofy z kolekcji Bouli. Na stronie producenta znajduje się konfigurator, w którym można przejrzeć wszystkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te odpowiadające koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowe meble tego producenta można obejrzeć w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Ponadto kolekcje Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Lublinie, w Katowicach i w Łodzi.

Fotografia dzięki uprzejmości https://noti.pl

Nasze dane kontaktowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]