Skieruj się tutaj, jeżeli szukasz więcej informacji o automatycznej windykacji należności.

Biznesmeni stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasada funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują tylko sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, pensjonatów i firm oferujących usługi

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w uczelniach prywatnych bądź językowych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]