Chcesz dowiedzieć się, komu zlecić catering firmowy? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Konferencja, ważne negocjacje biznesowe czy szkolenie – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i posiłków dla jego uczestników. Jeżeli planowane spotkanie przyciągnie mnóstwo osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia rąk – o cateringu firmowym

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające zwykle po 6-8 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół trzy półgodzinne przerwy, w czasie których trudno jest zjeść duży posiłek w pobliskiej jadłodajni. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę, w której trwa szkolenie. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk czy ubrania. W ramach usługi cateringu biurowego dostarczane są też urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – ważny element kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to także sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie zagadnień roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji bądź płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając przyniesione z domu czy też kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie uczestników.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]