Sprawdź, kto oferuje catering na imprezę.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie modne w ostatnim czasie wydarzenia w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miejscach kraju organizowane są benefisy, sympozja czy gale. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – jakość oprawy eventu ma znaczenie

Zamówiłeś salę bankietową lub wybrałeś już miejsce, w którym zorganizujesz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz warto zatroszczyć się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych przekąsek, gorących potraw oraz trunków. Weź pod uwagę, że podczas istotnych wydarzeń nie godzi się postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, że goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – przemyślane rozstawienie stolików, stosowne dekoracje, jak również prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu z pewnością docenią też, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Czy opłaca się skorzystać z usług cateringu imprezowego?

Atutem zamówienia oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje wyśmienite posiłki, ale także szczegółowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby prześledzić na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. W trakcie ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które napoje, zakąski oraz potrawy perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]