Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Zdobądź więcej wiadomości.

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Dlaczego warto korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy przewóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Innym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]