Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą przekąsek cateringowych? Nie zwlekaj! Zajrzyj na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet dużego przyjęcia nie jest problemem, gdy posiadamy mnóstwo wolnego czasu na zakupy koniecznych produktów, a także następnie samodzielne przygotowanie z nich smacznych przysmaków dla gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to też, że trzeba rezygnować z zamiaru celebracji ważnej rocznicy. W takiej sytuacji można skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Czym jest catering kanapkowy?

Catering kanapkowy, nazywany również cateringiem finger food, to oferta adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale decydują się na nią dość często również osoby prywatne i różnorodne instytucje organizujące wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w dania z gatunku finger food, a więc maleńkie przekąski, które da się zjeść stojąc i bez konieczności użycia widelca. Perfekcyjny finger food nie wymaga też zastosowania talerza – to przekąska na “jeden gryz”. Finger food to najczęściej kanapki, roladki lub tartoletki owocowe i warzywne. Ta odmiana cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na eventach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie zaproszonych uczestników. Pozwala on na prowadzenie długich konwersacji, a przy tym nie sprowadza interakcji tylko do osób usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering z przekąskami – tańszy niż ekskluzywne kolacje

Zamówienie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma kilka plusów, które docenią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się problemu z rozstawieniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości imprezy. Przekąski oraz ciepłe i schłodzone napoje postawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację imprez zwłaszcza w małych aulach, w których użycie właściwej liczby stołów byłoby trudne. Taki catering od razu sprawia też, że impreza ma mniej oficjalną, luźniejszą atmosferę. Wypada uwydatnić, że menu z poręcznych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż wytworne obiady, a jednocześnie daje więcej możliwości dobrania ich do wyborów żywieniowych uczestników eventu. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz stanowiło poważną przeszkodę przy planowaniu spotkań w siedzibach firm.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]