Dowiedz się, kto oferuje pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każda firma pragnie aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie oznacza, iż klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi wyłącznie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych korzystają przeważnie z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę jakiejś miejscowości, np. “cukiernia kraków”, “sklep rtv kraków” albo “masażysta kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i projektowaniem stron internetowych od prawie 15 lat. Przez te lata gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i tym samym dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony oraz uzupełnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może monitorować cyklicznie efekty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]