Oferta przemysłowego druku 3D w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Wydruki 3D są usługą skierowaną zarówno do klientów profesjonalnych, jak i do osób fizycznych. Kto ją najczęściej zamawia? Oferta takich usług jest adresowana głównie do inżynierów, projektantów CAD, konstruktorów, pracowników działów badawczo-rozwojowych i technicznych, a także przedstawicieli innych branż przemysłu. Każda firma albo osoba, która potrzebuje prototypu lub modelu koncepcyjnego wykonanego przy pomocy technologii SLA, SLS, FDM, PolyJet, oraz DMLS, może skorzystać z tej usługi, jeśli nie dysponuje własnym urządzeniem do drukowania 3D.

Wydruki 3D – jakie usługi oferuje CadXpert?

CadXpert – polski lider w zakresie profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D – poza asortymentem oferuje również usługi, czyli:
– drukowanie 3D,
– projektowanie 3D,
– skanowanie 3D
Nie licząc wyliczonych powyżej usług CadXpert oferuje również szkolenia (stacjonarne i webinary). Na stronie dystrybutora znajduje się również baza wiedzy. Są tam zarówno informacje przygotowane przez ekspertów CadXpert, jak i przez producentów urządzeń do druku 3D. Firma CadXpert jest także pomysłodawcą i organizatorem sympozjów Forum Druku 3D.

SLA – precyzyjny wydruk 3D drobnych elementów

Wydruk 3D metodą SLA to pierwsza, pionierska metoda wytwarzania szybkiego prototypowania. Ta technologia – nazywana także stereolitografią – bazuje na utwardzaniu nowych warstw ciekłej żywicy promieniem lasera. Do kogo skierowana jest usługa drukowanie 3D metodą SLA? Do osób albo podmiotów, które potrzebują prototypów precyzyjnych, starannie odwzorowanych, z zachowaniem precyzji geometrii. To metoda, która gwarantuje niespotykaną rozdzielczość druku i wydruk wyrazistych konturów, wygładzonej powierzchni, detali oraz bardzo cienkich ścianek.

Drukowanie 3D w technologii SLS

Metoda wydruku 3D w technologii SLS przebiega na podobnej zasadzie jak przedstawiona powyżej metoda SLA. Także tutaj dodawane są następne warstwy materiału – w tym przypadku jest to poliamid w proszku. Jakie są najistotniejsze zalety tej techniki druku 3D? Technologia SLS ma pokaźne możliwości produkcyjne. Technologia laserowego scalania proszku poliamidowego gwarantuje trwałość chemiczną i mechaniczną oraz dokładność kształtu.

FDM – drukowanie 3D w bardzo dobrej cenie

Najpopularniejszą technologią drukowania 3D jest FDM – za jej popularnością stoi atrakcyjna relacja jakości do ceny, a także możliwość wykorzystania materiałów w ogromnej palecie kolorystycznej. W trakcie druku metodą FDM model pokrywa się stopniowo warstwami tworzywa termoplastycznego – istnieje możliwość regulacji grubości warstwy. Wydruk 3D FDM jest wykonywany głównie za pomocą urządzeń profesjonalnych Stratasys i drukarek 3D MakerBot. Z tej metody druku korzystają firmy, które potrzebują prototypów bądź modeli koncepcyjnych.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]