Na pandaparking.pl dowiecie się wszystkiego o parkingu Balice Kraków.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]