Branża transportowa wciąż się rozwija, m.in. za sprawą globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na import oraz eksport. Z tej przyczyny wymaga również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, BDF oraz kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, dostarczane przez uznanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni trzydziestu lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, co potwierdza m.in. powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu szczególnie delikatnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni albo w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje przeprowadzane są na obszarze całej UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o komfort nabywców, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są zawsze dostępne, co redukuje okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu wyraźnie przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Pochodzenie zdjęcia – gniotpol-trailers.com.