Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – kiedy zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet 400 zł rocznie. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są również od gabarytów grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]