Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sal do wynajęcia w Krakowie, skieruj się na palacradziwillow.pl.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne czy grille dla zatrudnionych i ich bliskich, zadaniem których ukształtowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, by uczcić osiągnięte wyniki, jak również rozmaite kursy, sympozja oraz bankiety dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają stosownego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

O czym pamiętać wybierając lokal do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, należy poszukać usług wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do charakteru organizowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których świętowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłym lokalu. Należy w takich przypadkach urządzić event w eleganckim miejscu, które dodatkowo uwydatni doniosłość wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę poproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższej okolicy sali należy wybrać lokal, zlokalizowany w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprezy firmowej

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno zlekceważyć tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację apetycznych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się nakryciem stolików. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest także zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Należy więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i imponujące wizualnie dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]