Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także ceremonie chrztu, imprezy z okazji 18-tych urodzin czy komunie święte. Jeśli lista gości jest długa, najczęściej nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zamówienie odpowiedniego lokalu.

Na co zwrócić uwagę dobierając miejsce na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których sporą część uczestników będą najmłodsi, jak komunie albo ceremonie chrztu, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się tak szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane zaproszonym także trzeba dostosować do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Znalezienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście dworskim stylu urządzane są tu komunie, chrzty oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić ogółem do 130 osób. A jeśli przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści przeszło 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania posiłków, poprzez rozstawienie i ozdobienie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]