Parking przy lotnisku Kraków - aktualną ofertę sprawdzisz tu.

Nadrzędne plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał niesamowitą popularność, to możliwość przybycia także w najbardziej oddalone miasta świata, wygoda i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, w związku z tym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia obsługi

Jeżeli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Ponadto kierowcy mogą liczyć na asystę pracowników parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]